محل تبلیغات شما

پریروز رفتم گوشیم رو بگیرم، 430 تومن ناقابل هزینه بابت تعمیرش دادم، تب که داشتم اصلن با شنیدن این قیمت سوختم. حالا دو سال و نیم پیش 680 تومن این گوشی رو خریده بودم. میخوام میگم این بلایی که توی این 13 سال سرمون بخاطر پایین بالا رفتن دلار اومده سر هیچ بنده ای نیاد ایشالا که تاوانش رو فقط و فقط مردم عادی باید بدن اونایی که نه راه اختلاس کردن رو بلدن نه راه ی و نه راههایی که نزدیک شون کنه به ثروتمندی، امثال من و شمایی که داریم سعی می کنیم تا زندگی مون رو بچرخونیم.آخر سالی این هزینه ی بد فشاری بود برام. پول گذاشته بودم کنار یه ساعت هوشمند بخرم که پیشکش تعمیرات موبایل شد.

******************************************

شاید این حرفی که میزنم کلیشه ای باشه اما واقعیته. ما اینهمه سعی می کنیم تیر و تخته و آهن و زرق و برق به زندگی هامون اضافه کنیم تا فرو کنیم تو چشم بقیه، تا بقیه بدونن ما هم دارنده هستیم و غنی اما متاسفانه تو اصول اولیه ی خیلی از رفتار های روزمره هنوز مثل دوران پارینه سنگی رفتار می کنیم. حرفم به دهه های پیش نیست حرفم با هم نسل های خودمه که از درک بعضی از مسایل عاجزند متاسفانه. (با احترام به اونهایی که توی اخلاق و اصول درجه یکند و حریم دیگران رو رعایت می کنند و بهش احترام میزارن). خلاصه اینکه هر چی قیمت زندگی ها مون میره بالا قیمت اخلاقیات میاد پایین.

******************************************

نمی دونم جیمزکامرون اون صحنه ی شاهکار فیلمش تایتانیک رو از کجا الهام گرفته، صحنه ای که  کشتی تایتانیک در حال غرق شدنه اما یه گروه نوازنده همچنان روی عرشه ی کشتی مشغول نوازندگی بودن بی اونکه درکی از زمان داشته باشن. این صحنه از فیلم دقیقن شبیه زندگی حال حاضر ما ایرانی هاست. عده ای مشغول بدست آوردن امنیت و عده ای در طبقه ی پایین کشتی محبوس و دنبال راه گریز و عده ای هم مشغول نوازندگی.

******************************************

آهنگ پیانیست با صدای رضا یزدانی و ترانه ی بی نظیر مهدی ایوبی پیشنهاد میشود تا بشوره ببره. والا :)))

آخر هفته ی خوبی داشته باشید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی