محل تبلیغات شما
گیل یه فیلمنامه نویس و نویسنده ست که بهمراه همسر و خانواده ی همسرش به فرانسه سفر می کنه اما مبهوت این شهر میشه و آرزو می کنه کاش می تونست تو قرن نوزدهم زندگی کنه تا اینکه یک شب هتل محل اقامتش رو گم می کنه و با زنگ ناقوس یه ماشین جلوی پاش نگه می داره که فیتز جرالد نویسنده بهمراه دوست دخترش و تعدادی دیگه از دوستانشون توی اون ماشین هستند و گیل رو هم دعوت بهمراهی می کنن. گیل متعجب ازین موضوع وقتی میگه یه رمان در مورد زمان گذشته نوشته جرالد بهش پیشنهاد میده تا همینگوی با مطالعه ی رمانش نظرش رو در موردش بگه و .
فیلمنامه ی فیلم در نوع خودش بی نظیره و در مدت زمان 1/5 میخ فیلنامه میشید و انگاری دارید خودتون رو زندگی می کنید. آدمهایی که هیچکدوم از زمان حال رضایتی ندارند و دایم به این فکر می کنند در قرن های قبلی اتفاقات بهتر و پیشرفت های بیشتری صورت گرفته غافل ازینکه زمان حال با توجه به امکانات بیشتر راضی شون نمی کنه. به قول دکتر شیری نقد زندگی کنیم.
من دو تا از فیلمهای وودی آلن رو دیدم که بنظرم آلن استاد استفاده از رنگ و موسیقی و مکانهای تاریخی و نوستالژی هست و حال بیننده رو با فیلنامه دگرگون می کنه

نیمه شب در پاریس

کارگردان و نویسنده :

Woody Allen

بازیگران :

Owen Wilson

Rachel McAdams

Kurt Fuller

Mimi Kennedy
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی